Підтримайте гімназистів-учасників Всесвітньої олімпіади з робототехніки – перегляньте відеопрезентації проєктів на ютубі

Всесвітня олімпіада з робототехніки ROBOROBO триває в онлайн-форматі. Конкурс відбувається за кількома темами: робот, який робить життя людини більш комфортною; система автоматизації або розробки (наприклад, смарт-виробництва); інноваційні розробки для майбутнього.

Участь в олімпіаді беруть і три команди гімназії – учасники різного віку.

Перша команда у складі учениць 5-Д класу Євангеліни Жуган та Олександри Качур працює під керівництвом тренера Галини Журавель.

До другої команди ввійшли учень 8-Г класу Назар Тисовський, учень 9-В класу Денис Цимбал та учень 7-Б класу Тарас Чумак. Їх готує Микола Цимбал.

Третя команда, до складу якої входять учениці 11-А класу Анастасія Мельцова, Анастасія Самелюк та Юлія Жосан, готується з тренером Борисом Ховряком.

Команди вже підготували проєкти та презентували їх у відеоформаті.

Тепер їм потрібна підтримка – перегляди та вподобання на ютуб-каналах під цими відео.

Долучайтеся, переглядайте, знайомтеся з цікавими інноваційними проєктами за цими посиланнями: