Гімназистки вибороли нагороди танцювальних змагань

У Черкасах 9 жовтня в спорткомплексі «Будівельник» відбувся конкурс Freedom of Dance. Учні гімназії також взяли участь у танцювальних змаганнях та вибороли нагороди.

Учениця 1-А класу паняночок, вихованка школи танцю Soul Dance Аліса Ганицька здобула друге місце у категорії «Modern Діадема Діти Соло» та третє місце у категорії «Імпровізація Кубок Діти Соло».

Учениця 2-А класу Ірина Григор’єва виборола перше місце в категорії «БТК Діадема Діти Соло» та ще одну перемогу в номінації «Modern Кубок Діти Соло».

Учениця 2-А класу Діана Богатирьова здобула чотири перемоги і два другі місця.

Учениця 2-В класу Даринка Чинбай виступала в складі тріо та виконувала загальногруповий танець «Залишатися собою». Дівчинка виборола два перші місця в категоріях «Contemporary Кубок Ювенали Мала Група» і «Contemporary Ювенали Формейшн Медаль)».