10-Б привітав учителів-захисників з професійним святом – спрямував кошти на пошиття турнікетів

Учні та батьки 10-Б класу звертаються до вчителів напередодні Дня працівників освіти:

«Професія вчителя дуже важлива та необхідна. Від неї залежить розвиток молодого покоління, його світогляд та моральні, а також духовні якості. Можна сказати, що вчителі  створюють майбутнє нашої країни. І ось напередодні професійного свята наших вчителів так хочеться приділити їм увагу та подякувати за всі знання, які вони надають у цей непростий для нашої країни час.

Наші відважні вчителі також нині боронять державу, щоб діти могли здобувати освіту. Тому батьківський та учнівський колективи 10-Б класу вирішили, що найкращим подарунком стане допомога нашим воїнам, адже внесок кожного допоможе наблизити перемогу. Ми передаємо 2000 гривень для пошиття турнікетів.

Батьки та учні дуже вдячні нашим воїнам і вчителям, які в нелегкий час продовжують працювати і, незважаючи ні на що, щодня виконують свій обов‘язок.

Віримо у нашу перемогу та світле майбутнє!»