Андрій Стецюк узяв участь у всеукраїнському методичному семінарі для вчителів НУШ про Голодомор та інші геноциди

У місті Кам’янець-Подільський відбувся 10-й Всеукраїнський методичний семінар для освітян на тему «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди» в межах проєкту «Шкільна історична освіта в часи російсько-української війни».

Участь у заході взяв учитель гімназії Андрій Стецюк.

Він долучився до тематичних сесій, дискусій та круглих столів. Представники зі всієї України обговорювали інноваційні методики викладання в школі Голодомору та інших геноцидів, оновлення змісту та концептуальних підходів до шкільних навчальних програм з історичних дисциплін, російсько-українську війну та геноцид рф в Україні, Голодомор як геноцид українського народу та інше.