У гімназії відбулася серпнева педагогічна рада

Підсумки роботи за 2021/2022 навчальний рік в умовах воєнного стану, стан готовності закладу до нового 2022/2023 навчального року, організація виховної роботи, освітні програми, оцінювання навчальних досягнень учнів, пілотування Нової української школи в шостих класах та багато інших питань обговорили вчителі та адміністрація гімназії під час серпневої педагогічної конференції.

Крім того, проаналізували результати випускників під час складання національного мультипредметного тесту –  середній бал становить 9,7 за 12-бальною шкалою, п’ятеро учнів здобули 200 балів; обговорили результати опитування батьків учнів пілотних 5-х класів НУШ.

Значну увагу приділили питанням безпеки учнів під час навчання, особливо в офлайн-форматі. Обговорили алгоритм дій при сигналі «повітряна тривога», проведення практичних занять із безпеки, організацію тривожних валізок для дітей, опрацювання абетки з безпеки та інше.

Також під час наради відзначили подяками міського голови, грамотами департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, управління освіти та науки ОВА, подяками гімназії учителів, котрі працювали в літньому таборі «Планета дитинства»; учителів, котрі демонстрували високі результати учнів; ювілярів. Спеціальні подарунки підготували вчителям, які тільки розпочинають свій шлях у гімназії.