Євангеліна Жуган та Галина Журавель отримали дипломи за перемогу в конкурсі STEM-проєктів

Дипломи знайшли своїх геройок! Учениця 5-Д класу Євангеліна Жуган та її наставниця, вчителька інформатики, Галина Журавель отримали відзнаки міжрегіонального конкурсу  Spring STEM FEST.

Нагадаємо, раніше в Чернівцях відбувся відкритий обласний фестиваль STEM-проєктів учнівської молоді на тему «Роботи-помічники». Участь у фестивалі брала Євангеліна Жуган. Вона презентувала проєкт «Робоняня: Dobrodar» у номінації «Віртуальні проєкти». Допомагала дівчині з підготовкою вчитель Галина Журавель. Тоді Євангеліна набрала найбільшу кількість балів від суддів та виборола перше місце фестивалю. Нині – отримали відзнаки.