Спеціальна комісія перевірила стан укриття гімназії

У Черкасах спеціальна комісія у складі фахівців різних відповідальних служб продовжує перевіряти готовність закладів освіти до початку нового навчального року, головним пунктом є аудит укриттів.
Сьогодні керівництво області й міста разом з комісією завітали до гімназії, аби перевірити стан укриття. Підготовку навчального закладу перевіряли голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, міський голова Анатолій Бондаренко та його заступниця Анастасія Чубіна.
Анатолій Бондаренко зазначив, що укриття – найкраще серед шкіл міста.
«Питання №1: максимальна безпека учнів і освітян для офлайн-навчання у школах. Відпрацьовуємо його в тісній координації з центральними та місцевими органами влади», – наголосив Ігор Табурець.
Серед завдань комісії є, зокрема, обстеження евакуаційних шляхів, безпечних прилеглих територій, встановлення покажчиків руху та табличок біля входу до захисних та інших споруд, плану евакуації, перевірка готовності локальних систем оповіщення, забезпечення питною водою, вентиляцією, аптечками тощо.

Фотографія: департаменту освіти та гуманітарної політики