Випускний-2022

Цьогоріч відбувся перший випуск авторської школи «Гімназія успішного українця». Учні трьох одинадцятих класів завершили навчання в гімназії та одержали відповідні свідоцтва, а саме: учні 11-А класу, класний керівник – Катерина Волкова; учні 11-Б класу, класний керівник – Андрій Стецюк; учні 11-В класу, класний керівник – Юлія Голінько.

12 гімназистів відзначені медалями за успішне навчання. «Золоту» відзнаку здобули Євгеній Ішечкін, Вікторія Отрош, Софія Спотикайло, Вероніка Федорук, Олена Лимаренко, Дар’я Морозова, Ірина Пасічна, Аліна Ситник. «Срібними» медалями нагороджені Никита Бондаренко, Ельмаз Мансір кизи Бекірова, Андрій Вовк, Марія Жуковська.

Захід для випускників відбувся на подвір’ї – на центральній галявині гімназії. Привітати гімназистів завітали батьки, вчителі, рідні та друзі. Долучилися до відзначення заступниця міського голови, випускниця гімназії Анастасія Чубіна та друг навчального закладу Ігор Кривошеєв.

У програмі заходу: прощальний вальс випускників, батьківський вальс, вручення квітів вчителям, слова подяки батькам, вручення медалей та свідоцтв. Фінальним акордом стало спільне виконання пісні «Доброго вечора, ми з України!».