8-А та 8-Б дізналися про мінну безпеку від представника відділення піротехнічних робіт ДСНС

У гімназії відбулися тематичні уроки з мінної безпеки. Провели їх в онлайн-форматі. Учасниками «безпечного» навчання стали учні 8-А та 8-Б класів. Провести урок гімназистам завітав Тарас Макодзеба, водій-сапер відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Черкаській області. Організував таку зустріч учитель інформатики гімназії Дмитро Луб’янський.

Тарас Макодзеба не лише розповів учням про види вибухових пристроїв, але й продемонстрував їх. Також наголосив, як потрібно поводитися, якщо побачили таку знахідку, якими мають бути найперші дії та куди звертатися з повідомленням.

Учні дізналися чимало корисної та потрібної інформації, особливо в час війни. Також гімназисти ставили запитання та дізнавалися відповіді на актуальні теми.