Гімназисти листівками привітали прикордонників із професійним святом

30 квітня в Україні відзначають День прикордонника з метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України. Це свято тих, хто вдень і вночі забезпечує охорону всієї держави на кордоні. Прикордонники беруть на себе перші, найважчі удари ворога, захищаючи країну. І з гідністю приймають усі непрості виклики.

Учні гімназії вирішили привітати представників прикордонних служб зі святом та подякувати за відповідальну та небезпечну працю. Діти створили вітальні листівки зі словами побажань та вдячності.

Ці малюнки-листівки передали прикордонникам до свята, аби дитячі роботи та слова надавали їм сили охороняти та захищати нашу державу.

Вітаємо ветеранів і службовців прикордонних служб! Бажаємо високого бойового духу, міцного здоров’я і затишного дому!

Миру нашій державі! Слава Україні!