Правила безпечного розміщення фотографій у мережі

Команда Stop_sexтинг ділиться правилами безпечного розміщення фотографій у мережі, якими варто керуватися дорослим і дітям.

Як безпечно опублікувати фото в інтернеті?

1. Перед тим, як опублікувати фото, варто запитати себе: чи є щось на світлині, що може слугувати ідентифікатором для злочинців (домашня адреса чи адреса школи, впізнавана вулиця міста, сертифікати чи дипломи на стіні, родинні фото тощо)?

2. Пам‘ятайте, що після публікації фото ми втрачаємо контроль над матеріалом. Будь-хто може зробити копію чи скріншот і використати його у своїх цілях. Саме тому ми радимо обмежити доступ до дописів на сторінці, щоб ці світлини могли побачити лише ті, хто знаходяться у списку друзів.

3. Якщо ви хочете поділитися інформацією про пересування техніки в місті – радимо надіслати фото в чат-бот у Telegram https://t.me/stop_russian_war_bot

4. При поширенні фото не використовуйте позначку фактичного місця розташування, вона також може бути використана третіми особами для отримання необхідної інформації, переслідування чи шантажу.

Дбайте про свою безпеку!