Учениця Софія Новосьолова та мама учениці гімназії Юлія Фомічова стали переможцями творчого конкурсу від ЧДТУ

У Черкаському державному технологічному університеті підбили підсумки регіонального літературного конкурсу «КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ», який тривав із 25 березня по 15 квітня 2022 року. На розгляд конкурсної комісії надійшло 90 робіт у трьох номінаціях від школярів, студентів та жителів Черкащини.

Гімназія також подавала на конкурс творчі роботи своїх учнів та батьків. Маємо й переможців.

Учениця 10-Д класу Софія Новосьолова виборола перше місце в номінації «Патріотична поезія» (вікова категорія: підлітки) за поезію «Війна».

Мама учениці 1-А класу Надії Фомічової Юлія Фомічова перемогла в номінації «Патріотична поезія» (вікова категорія: дорослі) за поезію «Мама моя плаче…».

Окрім того, дипломами учасників у цій номінації також будуть відзначені Вероніка Коваленко, учениця 9-Б класу, та Марія Жуковська, учениця 11-А класу.