Гімназисти вибороли перші місця Міжнародного конкурсу «Олімпіс 2022 – Весняна сесія»

Завершився Міжнародний конкурс «Олімпіс 2022 – Весняна сесія», де школярі могли пройти випробування з 5 предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія і природознавство. Участь у конкурсі взяли й учні гімназії, зокрема з 5-В, 6-А, 6-Г, 6-Є, 7-Б, 8-В класів та початкової школи. Допомагали їм та організовували участь вчителі Наталія Луценко, Вікторія Сахно, Людмила Канарська, Зінаїда Шевченко.

Гімназисти вибороли низку нагород. Переможцями стали Анна Чижик, Святослав Присяжний, Анастасія Марюх, Євангеліна Жуган, Михайло Грипішин, Костянтин Яровий, Артур Шапошник, Нікіта Хавращук, Кірілл Усінов, Яна Таран, Меланія Самуйлик, Максим Овчаренко, Дмітрій Нікітін, Іван Корінний, Артем Коломієць, Аліса Захарченко, Анна Дмитренко, Діана Дзега, Тимофій Гаврилюк, Денис Базилевський. Їх відзначено дипломами І ступеня за відмінний результат. Ці учні випробовували свої знання з кількох предметів, де й вибороли перші місця.

Також кількадесят гімназистів відзначено дипломами ІІ ступеня та за участь.