Гімназисти стали фіналістами європейського конкурсу і поборються за приз у 2000 євро

Команда гімназії Millenium Falcon увійшла до фіналу загальноєвропейського конкурсу подій, присвячених кодуванню, програмуванню та інженерії  Meet and Code Awards 2021.

За рішенням журі проєкт гімназистів – воркшоп GIRLS ROCKET CHALLENGE! – був відібраний до фіналу у категорії Girls do IT! Тепер ця інноваційна ідея побореться за приз у 2000 євро. Креативний та інноваційний проєкт успішно реалізували учениці гімназії Анастасія Мельцова та Анастасія Самелюк під керівництвом учителя Бориса Ховряка у співпраці з Noosphere Engineering School (ГО «Асоціація Ноосфера»).

Тож проєкт гімназистів став одним із кращих з-поміж 142 проєктів, реалізованих в різних країнах Європи у 2021 р. у межах ініціативи «Meet and Code», що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини.

Детальніше про конкурс та фіналістів тут: https://www.meet-and-code.org/ua/uk/news-show/433

#meetandcode