Учителі фізичної культури гімназії взяли участь в обласному семінарі з впровадження регбі-5 до шкільної програми

Минулими вихідними на базі Черкаської школи № 30 відбувся семінар учителів фізичної культури області за темою «Впровадження регбі-5 до шкільної програми. Мета заходу – ознайомити вчителів з правилами та технікою гри в регбі-5 і сприяти поширенню цього виду спорту в навчальних закладах. Семінар проводив представник Федерації регбі України Павло  Рожков.

Учителі фізичної культури гімназії також стали активними учасниками такого навчання.

Під час семінару організатори представили цікаву презентацію про виникнення та розповсюдження регбі по світу, ознайомили з видами регбі. Також учасники отримали корисні поради, вирішували питання загального фізичного розвитку учнів під час занять регбі-5. Навчалися на практиці виконувати технічні прийоми і планувати тактичні дії під час гри.

Проведенню семінару сприяла Марія Глоба, завідувачка відділу фізичної культури, військово-патріотичного виховання та основ здоров’я Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.