Гімназія долучилася до благодійного марафону зі збору коштів для виготовлення погруддя та меморіальної дошки Олександру Захаренку

На Черкащині триває благодійний марафон зі збору коштів на виготовлення погруддя та меморіальної дошки Олександру Захаренку – видатному педагогу, директору Сахнівської школи, академіку Національної академії педагогічних наук України, Народному учителю. 2 лютого 2022 року виповнилося 85 років від дня його народження. Про такий збір оголосив колектив Авторського О. А. Захаренка ліцею. Погруддя та меморіальну дошку встановлять в його рідній школі.

Колектив гімназії також відгукнувся на таку ініціативу. На знак шани і поваги до постаті Олександра Захаренка та його внеску до сучасної педагогіки колектив долучився до благодійного марафону та перерахував 2000 гривень для реалізації ідеї.