9-Б дружно переглянув мультфільм «Співай 2»

Учні 9-Б класу вирішили цікаво провести один із днів зимових канікул, відвідавши кінотеатр. Вони обрали мультфільм «Співай 2». Дивилися його і дорослі, і діти. Мультфільм сподобався абсолютно всім, тому що кожен зміг знайти в ньому щось для себе.

«Мультфільми створюють не просто, щоб розвеселити людей, у кожному з них є сенс і щось повчальне, щоб мотивувати рухатися далі. Саме переглядаючи “Співай 2”, ми зрозуміли, що треба не здаватися і йти до своєї мрії, попри труднощі, вірити в себе й бути впевненим у своїх силах. Нам також дуже сподобався музичний супровід», – ділиться враженнями учениця 9-Б класу Анна Щербуха.

Після перегляду гімназисти з чудовим настроєм сфотографувалися на згадку про затишний вечір, проведений дружною шкільною родиною.