Гімназисти вибороли нагороди на змаганнях Freedom of dance

У Черкасах відбулися танцювальні змагання – Кубок Центрального регіону України Freedom of dance. Учні гімназії взяли участь у змаганнях і вибороли нагороди в різних номінаціях.

Учениця 1-А класу Діана Богатирьова виборола два перших і одне друге місце на змаганнях.

Учениця 2-В класу Анна Бакалина з композицією «Ти не самотня» виборола 1 місце у категорії «Modern. Діадема. Діти. Соло»,  2 місце у категорії «Modern. Кубок. Діти. Соло» та 1 місце у категорії «Сучасна хореографія. Медаль. Ювенали. Формейшн».

Учениця 3-Б класу Кіра Федулова здобула низку перемог за різними напрямами.

Учениця 5-Б класу Каріна Зоря виборола перші місця в різних категоріях.

Учень 2-К класу Тимофій Хохлов посів 1 місце у категорії «ВТК Кубок. Діти. Соло».

Учень 6-Є класу Йосип Кочнєв здобув друге місце в категорії «Сучасний бальний танець. Кубок. Юніори. Дует».

Учень 3-К класу Артем Бордіян посів третє місце в категорії «ВТК Медаль. Змішана вікова категорія. Формейшн».

Учениця 2-Б класу Аріна Горяна здобула 2 місце в категорії «Jazz Funk Медаль Ювенали Формейшн».

Учениця 1-А класу Крістіна Захарченко посіла 1 місце в категорії «Ювенали Формейшн».

Учениця 4-Д класу Кароліна Андрущенко перемогла на змаганнях, її відзначено дипломом за І місце.

Учениця 2-В класу Софія Кирильчук  посіла 1 місце в категорії «Street Dance Show Медаль Freedom Of Dance. Ювенали. Продакшн».