Анна Чижик виборола перше місце у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Днями завершився ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови – масштабний конкурс з української мови, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.

Участь у ньому взяли учні та студенти зі всієї України. Випробувати свої сили вирішила й учениця 6-А класу гімназії Анна Чижик разом із учителем Юлією Голінько.

Упродовж жовтня-грудня вони брали участь у марафоні та виконували різноманітні завдання, розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком.

Марафон відбувся в чотири етапи. Анна Чижик вдало пройшла всі мовні випробування та виборола перемогу всеукраїнського конкурсу. Її відзначено дипломом І ступеня.