Гімназія уклала меморандум із компанією 3D FARM та отримала навчальну ліцензію від Autodesk

Гімназія продовжує активно розвивати STEAM-напрямок. Активну участь у цьому процесі беруть вчителі технологій Микола Цимбал та Борис Ховряк. Вони вишукують сучасні методики, нові можливості та партнерів для реалізації STEAM-ідей.

Нещодавно гімназія отримала спеціальну ліцензію для навчання від компанії Autodesk. Учителі активно використовують продукти цієї компанії – Tinkercad та Fusion 360. Вони дають змогу навчати учнів сучасних технологій 3D-моделювання та 3D-друку, що й використовують під час уроків. Створені 3D-моделі учні мають можливість роздрукувати на 3D-принтері та використовувати їх для власних проєктів, котрі розробляють під час навчання.

Крім того, гімназія уклала меморандум з компанією 3D FARM. Цей документ дає змогу розробити та протестувати нові навчальні програми та обладнання. Також компанія в межах меморандуму надала гімназії обладнання та навчальні матеріали, котрі учні зможуть використовувати під час навчального процесу.