П’ятикласникам розповіли про безпеку на дорозі та подарували світловідбивні браслети

Гостями гімназії сьогодні стали представники компанії Aptiv, яка нещодавно розгорнула своє виробництво в Черкасах. Підприємство виготовлятиме продукцію для автомобілів, аби вони були безпечними. Тож саме на тему безпеки на дорозі вони й завітали до учнів 5-А та 5-Б класів на розмову.

Представники компанії нагадували гімназистам, як правильно себе поводити на дорозі, які правила мають знати і виконувати пішоходи, де потрібно переходити дорогу, як користуватися громадським транспортом, де їздити велосипедом тощо.

Крім того, учасникам зустрічі подарували світловідбивні браслети, аби діти були помітними на дорозі і перебували в безпеці.