Найменші кадети гімназії урочисто відзначили свято кашкетиків

День кадета вже традиційно відбувається в гімназії у грудні. Цей день особливий для найменших кадетів закладу, адже їх урочисто приймають до кадетської гімназійної родини. Цього року через карантинні обмеження свято минуло без участі батьків та рідних. Проте усі охочі могли долучитися до перегляду свята в онлайн-режимі.

Сьогодні учні 1-К класу склали урочисту посвяту, отримали закони кадета та святково відзначили цей день виконанням гімну кадета, отриманням подарунків від паняночок та музичними вітаннями.

Привітати наймолодших кадетів з важливою подією та побажати сил і натхнення завітали друзі гімназії – начальник Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник ЗСУ Сергій Чередниченко та учасники російсько-української війни Ігор Сорока, Олександр Борисенко, Олександр Гриценко.