Вікторія Токар долучилася до корисного та нестандартного заходу від JUNIOR Z

4 грудня 2021 в місті Київ відбулася виставка-форум «Здорові діти – здорова нація. Інновації у фізичній культурі» від JUNIOR Z. Всіх учасників привітно зустрічали студенти та волонтери на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України. Участь у заході взяла вчитель фізичного виховання гімназії Вікторія Токар.

«Я приєдналася до неймовірного святкування дня народження JUNIOR Z з теплими обіймами, дитячими посмішками, глибинним зануренням у дискусії викликів вчителів фізкультури, цікавими бесідами з експертами. Зустріч почалася з руханки та привітань Олександра Педана й Артура Селецького. Паралельно проводилися майстер-класи з корфболу, флорболу, тетанку, регбі, гандболу, хортингу, бадмінтону, чирлідингу та легкої атлетики, де я брала активну участь. Також проходило обговорення програми «Нова школа» та презентація нового якісного інвентаря. Море емоцій, усмішки заохочених дітей, цікаві зустрічі залишилися в спогадах. Дякую адміністрації школи за надану мені можливість взяти участь у цьому заході», – зазначає Вікторія Токар.