Учениці 4-Д класу здобули нагороди дистанційного конкурсу «Олімпіс 2021 – Осіння сесія»

Учениця 4-Д класу Євангеліна Жуган, Олександра Качур та Віолета Квітка випробували свої сили та знання в Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2021 – Осіння сесія» і здобули низку нагород.

Єву Жуган відзначено дипломами І ступеня з курсів «Українська мова та література», «Математика», «Інформатика» та «Англійська мова», а також дипломом ІІ ступеня за відмінний результат з біології та природознавства.

Олександру Качур відзначено дипломом ІІ ступеня за відмінний результат з математики, дипломом ІІІ ступеня з курсу «Біологія і природознавство» і грамотою за участь у дисципліні «Українська мова та література».

Віолету Квітку відзначено дипломом ІІ ступеня за відмінний результат у конкурсі з української мови і літератури. Також Віола показала найкращі результати з англійської мови, математики, інформатики та біології і природознавства. Її відзначено дипломами І ступеня.