У гімназії відбулася зустріч з учасниками бойових дій з нагоди Дня Збройних сил України

6 грудня, в День Збройних сил України, до гімназії завітали захисники, ветерани, учасники російсько-української війни Ігор Сорока та Олександр Борисенко. Вони зустрілися та поспілкувалися з учнями 8-х і 9-х класів закладу.

«Цей день – не свято, а можливість ще раз подякувати кожному, хто захищає нашу країну та її незалежність на Сході, хто виборює мир нашій державі, згадати та вшанувати тих, хто віддав життя під час бойових дій», – зазначила директорка Ірина Топчій.

Учасники зустрічі гуртом вшанували хвилиною мовчання тих, кого вже немає.

Також гімназисти виголосили подяку воїнам, які нині на фронті боронять Україну.

Гості розповіли чимало історій про перебування на Сході, про фронтові будні, постійні обстріли, допомогу волонтерів.

«Бажаю молодим хлопцям бути справжнім чоловіками, постійно удосконалювати свої знання, ставати сильнішими. Ви маєте знати, хто ворог, і вчитися боронити свою землю.  Тому ми й спілкуємося зі старшокласниками, навчаємо захисту України. Адже, щоб стати вільним, треба бути сильним», – зазначив Ігор Сорока.

«Ми бачили своїми очима з 2014 року, як розгортається російська агресія.  Тоді ми взяли і боронили державу. І нині агресія поглиблюється. Ворог на кордоні, і це треба усвідомити. Кожен із нас має щось зробити. Маємо бути командою і давати відсіч», – наголосив Олександр Борисенко.

Гімназисти ставили різні запитання гостям, зокрема про харчування та режим на фронті,  що було найважче на Сході, чи були поранення, які відчуття під час повернення додому.