Підтримай проєкт гімназії під номером 27 та отримай сучасний спортивний простір в мікрорайоні

Відсьогодні, 1 грудня стартує голосування за проєкти Громадського бюджету в Черкасах. Проєкт гімназії – під номером 27: «Відкритий спортивний простір на території Черкаської гімназії № 9 для занять фізичною культурою». Автором проєкту є учениця гімназії Олена Лимаренко. Ідею гуртом втілювали учениці 11-В класу Олена Лимаренко і Анастасія Сингай, учні 7-В класу Аделіна Адомська, Анна Бурлай, Софія Єсіна, Марія Косолап, Софія Крикун, Анжеліка Процько, Вероніка Покришевська, Катерина Квітка. Працювали вони під керівництвом учителя Вікторії Гунько, з підтримкою від учителя Наталії Гулюкіної.

Вони пропонують спорудження на території Черкаської гімназії № 9 відкритого багатофункціонального спортивного простору для занять фізичною культурою та активного проведення дозвілля, а саме: бігові доріжки, вуличні тренажери, ігрові спортивні комплекси тощо.

Як зазначають самі учні, проблемою соціуму є малорухливість, погіршення здоров`я та низький рівень тривалості життя. Активізацією активного способу життя мусять стати спортивні майданчики, які здебільшого, на жаль, є зношеними і застарілими. Тож сучасний спортивний простір на території гімназії дасть змогу всім охочим тренуватися, бути активними та здоровими.

Спортивний простір буде доступним учням та педагогам гімназії, жителям мікрорайону та всього міста.

Голосування триватиме до 14 грудня.

Проголосуй – підтримай важливий проєкт!