Учителі гімназії взяли участь в інтерактивній виставці «(Не)дитячі онлайн-стосунки»

На Черкащині упродовж кількох тижнів діє всеукраїнська освітня кампанія «Рік безпечного інтернету» в межах освітнього проєкту #stop_sexтинг. Її мета – навчити як дорослих, так і дітей та підлітків безпечного користування інтернетом, убезпечити їх від кібер-ризиків та небезпек. Особливо зважаючи на те, що 96% дітей у віці 10-17 років постійно користуються інтернетом, з них третина проводить в мережі до 5 годин щодня.

У межах кампанії відбувається низка заходів. Один із них – виставка «(Не)дитячі онлайн-стосунки», що проходить на базі Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Її влаштували для дітей, підлітків, батьків, учителів, які хочуть більше зрозуміти онлайн-реальність дітей.

Учителі гімназії також долучилися до такої інтерактивної виставки та дізналися більше, як подбати про безпеку в інтернеті, як захистити себе та дітей, як випрацювати навички безпечної поведінки в онлайн-просторі.