Вікторія Отрош – лауреатка стипендії Президента України

Стипендії Президента України призначають учням та студентам – переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – задля мотивації їх до успішного навчання і проведення наукових досліджень.

Щорічно у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт за 64-ма науковими напрямами беруть участь близько 100 000 школярів старших класів.

Учениця 11-А класу гімназії Вікторія Отрош цього року стала лауреаткою стипендії Президента України, тож з вересня по серпень упродовж 2021-2022 навчального року отримуватиме щомісячну винагороду.

Вікторія на конкурсі МАН виконувала дослідження в секції «Українська література» на тему «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських» Марини Павленко і «Буба» Барбари Космовської: типологічна студія». Вона посіла перше місце на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу МАН.

Наукова керівниця проєкту – Ганна Клименко (Синьоок), доцентка кафедри української літератури і компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидатка філологічних наук.