Гімназисти вибороли нагороди змагань Star Dance

21 листопада відбулися змагання Star Dance Cup of Ukrainian 2021, організовані Спортивною федерацією сучасного танцю України.

Гімназисти продемонстрували на конкурсі свої таланти та вибороли низку нагород.

Учениці 3-А класу Катерина Попова та Анна Качкар вибороли «золото» в категоріях «Джаз фанк» та «Дует ВТК», срібло в категоріях «Contemporary» та «Джаз Фанк».

Учениця 2-Д класу Даша Свенціцька здобула перше та друге місце в категоріях «Змішані та діти до 11 років».

Учениця 5-Є класу Софія Плакуща посіла друге місце в категорії «Акробатичне шоу. Вища ліга. Змішаний».

Учень 3-К класу Артем Бордіян виборов перше місце в категорії «Джаз фанк. Початківці. Змішаний» та друге місце в категорії «Джаз фанк. Початківці. Діти до 11 років».

Учениця 1-А класу Діана Богатирьова виборола 1 місце змагань в категорії «Хіп-хоп. Вища ліга. Змішаний».

Учень 1-Г класу Клим Кузнєцов посів першу сходинку в категорії «Вища ліга. Діти до 7 років».

Учениця 2-В класу Анна Бакалина здобула 1 місце в категорії «Модерн. Початківці. Діти до 7 років».

Учениця 2-В класу Катерина Борзяк посіла 1 місце в категорії «BTK. Початківці. Змішаний».

Учениця 3-А класу Кіра Більковець виборола перемогу в категорії «Дебютний груповий виступ».

Учениця 2-Б класу Аріна Горяна здобула перше місце в категорії «Груповий танець. Джаз Фанк».

Учениця 2-Б класу Катерина Березовська стала першою в категорії «Джаз Фанк. Дебют. Діти до 9 років».

Учениця 2-Д класу Софія Шеверьова посіла перше сходинку в категорії «Вища ліга. Діти до 9 років».