Гімназисти зібрали майже два десятки ящиків необхідних речей та смаколиків захисникам і захисницям на Схід

У гімназії завершився збір необхідних на фронті речей. Таку акцію влаштували з нагоди Дня захисників та захисниць України, що відзначають 14 жовтня. Учні гімназії активно долучилися до збору та принесли десятки кілограмів печива, цукру, меду, кави, чаю, а також засоби гігієни, ліки, шкарпетки тощо. Загалом спакували майже два десятки ящиків таких речей. Ці пакунки вже забрав ветеран Олександр Кутній, який служив у 128-й гірсько-штурмовій бригаді. Саме туди він і доставить ці речі.

«Ми веземо на Схід будівельні матеріали, утеплювачі – те, що потрібно взимку на фронті для бліндажів. Продуктами в основному там забезпечені. А от різні смаколики потрібні військовим, тому саме їх просили зібрати. Також дуже важливий бонус від дітей – це малюнки. За них особлива подяка», – зазначив Олександр Кутній.