5-Д та 6-Д насолоджувалися відпочинком у черкаському зоопарку

Минулими вихідними учні 5-Д та 6-Д класів відвідали черкаський зоопарк. Там вони прогулялися сучасними оновленими локаціями, побачили чимало видів тварин, пограли на майданчиках, спробували себе в скелелазінні та загалом чудово провели час.

«Осінь, жовте листя, що милозвучно шурхає під ногами, чудова сонячна субота… Не хотілося втрачати можливості насолодитись цим дарунком природи, а тому учні 5-Д та 6-Д класів вирушили на екскурсію до черкаського зоопарку. Спілкування з тваринками викликало хвилю неймовірних позитивних емоцій у дітей: маленьке кенгурятко в сумці у мами, гуси, яких можна гладити, пітони, павуки, бізони і олені. Розмаїття видів тварин просто вражає! Нові локації для розваг дали можливість виходу енергії та втоми після робочого тижня. Діти спробували себе в скелелазінні. Втомлені, але щасливі всі чудово відпочили», – розповідають учасники такої екскурсії.