Гімназисти зустрілися з відомими спортсменами та взяли участь в олімпійській руханці #BeActive

У гімназії влаштували масову руханку #BeActive. Такий олімпійський захід відділення НОК України в Черкаській області ініціювало та організувало в межах Європейського тижня спорту, який проводиться щороку з 23 до 30 вересня. Учасниками стали учні 7-11 класів гімназії. Загалом долучилися майже пів тисячі осіб.

Спеціальними гостями зустрічі стали також відомі черкаські спортсмени: Валерія Іваненко – чемпіонка ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року з метання молота, дворазова чемпіонка Європи серед юнаків з легкої атлетики, срібна призерка Європейського юнацького олімпійського фестивалю, рекордсменка України серед дівчат до 18 років у метанні молота, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України з легкої атлетики,  Олексій Кирилін – переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю, срібний призер чемпіонату світу U18 у Найробі, неодноразовий чемпіон України з метання диска серед молоді, член національної збірної команди України з легкої атлетики та Іван Тищенко – чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі-2018 з академічного веслування, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України з академічного веслування.

Спочатку гімназисти познайомилися зі спортсменами, дізналися, яким видом спорту вони займаються, чому обрали саме такий напрям, чи складно тренуватися і чи із задоволенням вони відвідують свої тренування, що спорт дав у житті, чим допоміг, які якості розвинув тощо. Також вони відзначили, що дуже важливо займатися спортом та бути фізично активними.

Потім усі гуртом – гімназисти та спортсмени – взяли участь в активній частині зустрічі – у руханці, яку представила та провела Катерина Кузьміна – стипендіатка відділення НОК України в Черкаській області, неодноразова переможниця обласних змагань зі спортивної ходи, учасниця чемпіонатів та універсіад України.

Наостанок гімназисти із задоволенням спілкувалися зі спортсменами, ставили їм різноманітні запитання, фотографувалися. Частина учасників отримала подарунки від олімпійського осередку – футболки та пляшки для води #BeActive.