25 КОПІЙОК: у гімназії оголошується збір-конкурс монет

Цього місяця триває всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям», щоб перетворити монети на запас сил для онкохворих дітей. Гімназія також долучається до цього проєкту та запрошує кожен клас взяти активну участь у благодійному заході.

25 копійок – монети, які вже вийшли з обігу, за них нічого не купиш, ними ніде не розрахуєшся. Але вони залишилися в багатьох удома, і їх можна зібрати і гуртом здати в банк, а кошти використати на добру справу.

У гімназії збір проведемо ще й як конкурс, аби змагальний дух надихнув якнайактивніше збирати монети 25 копійок.

Тож кроки, які має виконати кожен клас, що висловить бажання долучитися до акції:

1. Учні відшуковують монети по 25 копійок вдома, у бабусь-дідусів, у скарбничках.

2. Учні приносять монети своєму класному керівникові.

3. Із зібраних монет у класі роблять оригінальну фотографію: можна скласти фігуру із монет, викласти якийсь малюнок, збудувати із монет тощо. Це фото буде розміщено на сторінці гімназії у фейсбуці, і краще фото буде визначено за найбільшою кількістю лайків під ним.

4. Усі зібрані монети клас несе до кабінету заступника директора Василя Захарчука, який зважуватиме ці монети. Тож ще одним переможцем стане клас, який назбирає найбільшу кількість монет за зважуванням.

5. Усі монети зсипатимуть до пластикових пляшок, які потім відвезуть до банку.

Останній день здачі монет – 28 вересня.