Відкритий спортивний простір для занять фізичною культурою: гімназисти подали проєкт на Громадський бюджет

Команда учнів гімназії вирішила взяти участь у цьогорічному Громадському бюджеті міста Черкаси. Вони підготували проєкт під назвою «Відкритий спортивний простір на території Черкаської гімназії № 9 для занять фізичною культурою» та подали його до міської ради.
Зокрема ідею гуртом втілювали учениці 11-В класу Олена Лимаренко і Анастасія Сингай, учні 7-В класу Аделіна Адомська, Анна Бурлай, Софія Єсіна, Марія Косолап, Софія Крикун, Анжеліка Процько, Вероніка Покришевська, Катерина Квітка. Працювали вони під керівництвом учителя Вікторії Гунько, з підтримкою від учителя Наталії Гулюкіної.
Відкритий багатофункціональний спортивний простір для занять фізичною культурою та активного проведення дозвілля міститиме бігові доріжки, вуличні тренажери, ігрові спортивні комплекси тощо.
«Гімназисти ґрунтовно готувалися: опрацювали різні можливості, спілкувалися з фахівцями, проєктантами, вишукували потрібну інформацію, готували кошторис. В результаті у них вийшов повноцінний проєкт, метою якого є будівництво відкритого спортивного простору, створення умов розвитку спортивного потенціалу мешканців мікрорайону, школярів та педагогів гімназії. Наші учні хочуть вмотивувати громаду до здорового способу життя», – розповідає Вікторія Гунько.
Як зазначають самі учні, проблемою соціуму є малорухливість, погіршення здоров`я та низький рівень тривалості життя. Активізацією активного способу життя мусять стати спортивні майданчики, які здебільшого, на жаль, є зношеними і застарілими. Тож сучасний спортивний простір на території гімназії дасть змогу всім охочим тренуватися, бути активними та здоровими.