Софія Харченко перемогла в першому етапі конкурсу «Paddington»

Днями відбувся І тур (заочний) конкурсу з англійської мови «Paddington». Цей етап конкурсу проводили в онлайн-форматі, участь міг взяти кожен охочий. Долучилися до змагань і учні гімназії.
Перше завдання базувалося на знанні інформації про Paddington Bear та перегляді мультиплікаційних фільмів про цього героя англійською мовою.
Друге завдання дало можливість визначити рівень володіння англійською мовою – міжнародний рівень КЕТ for schools.
Учениця 6-Б класу гімназії Софія Харченко вдало виконала обидва завдання й здобула перемогу в І турі конкурсу. Підготувала її вчитель Яна Крат.
Paddington – це головний песонаж у дитячих оповіданнях британського письменника Майкла Бонда. Paddington – це медвежатко з Перу, яке приїхало до Лондона і загубилося на зупинці метро «Paddington». Він проживає у англійській сім’ї і проходить через безліч неймовірних пригод. За мотивами книги було зроблено мультфільм, який викликає інтерес у глядачів різних країн світу.