Євген Лазуренко і Мілана Лазуренко здобули чергову перемогу

24 квітня відбулися Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Весняна феєрія», які проходили під патронатом Всеукраїнської спілки танцювальних видів спорту, Спілки громадських організацій спортивного танцю України, ТСК «Аллегро».
Чергову перемогу здобули учні 1-Б класу науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» Євген Лазуренко і Мілана Лазуренко. Вони посіли на цих змаганнях I місце в категорії «Діти 2 Школа».
Євген і Мілана професійно займаються бальними танцями з 4-х років, у своїй віковій категорії є переможцями багатьох турнірів і вихованцями спортивного клубу «Art-Dance», тренерами якого є Анна та Артем Ткаченки. До речі, Анна Ткаченко є випускницею нашої гімназії №9.