Колектив гімназії відзначили за багаторічну допомогу військовим

У Черкасах в день 7-ї річниці початку бойових дій на Сході організували патріотичний захід для волонтерів та учнів черкаських шкіл, які всі ці роки допомагали військовим, відправляли провізію, листи та малюнки, що підбадьорювали їх та мотивували щодня боротись за нашу країну.
Колектив гімназії відзначили подякою за таку постійну допомогу захисникам, а також за участь у благодійній акції для жінок-військових із зони бойових дій «Свято весни, краси і любові», коли гімназисти активно долучилися до збору потрібних та приємних подарунків до свята. Таку відзнаку під час заходу вручили директору гімназії Ірині Топчій.
«Мене переповнює гордість за наших вихованців, наших дітей, нашу шкільну молодь, яка в такому юному віці уже така зріла і свідомо підтримує та підбадьорює військових, які ціною власного життя щоденно гарантують нам мирне небо над головами», – відзначила заступниця міського голови Марина Гаркава.