Кількадесят дерев посадили гімназисти впродовж минулих вихідних

Учні гімназії разом зі своїми родинами дуже активно долучилися до флешмобу «Дерева замість квітів». Вони в межах цієї екоактивності за минулі вихідні посадили кілька десятків дерев в різних куточках Черкащини: у дворі в Черкасах, де мешкають, на дачі неподалік міста, в селі в бабусь та дідусів у різних районах. Тепер діти зможуть спостерігати за тим, як зростають нові деревця. До всього, така акція дозволить покращити якість повітря навколо, яким ми всі дихаємо.

Учень 5-А класу Захар Бондаренко посадив декілька горіхів у бабусі в селі Худяки.

Паняночка 4-А класу Софія Зубань на дачі посадила дерево грушу, їй у цьому допомогла вся сім’я.

Учениця 2-Б класу Святослава Шпильова разом із родиною посадила вишню та бузок. Тепер за адресою Амброса,26 у Черкасах можна побачити результат.

Учень 1-Д класу Діма Киященко посадив горіха на подвір’ї в дідуся та бабусі в селі Трушівці Чигиринського району.

Учень 1-В класу Данііл Слюсаренко разом із бабусею і дідусем посадив виноград і яблуньку «голден» в селі Квітки Корсунь Шевченківського району.

Учень 5-А класу Олександр Лига посадив дерево абрикос.

Учениця 2-А класу Мирослава Зубань на дачі посадила два дерева – черешню та мигдаль.

Учениця 3-Д класу Єва Жуган посадила грушу на дачі.

Учні 1-Д класу Гордій Голубовський та Дар’я Голубовська посадили яблуні для смачного урожаю.

Учень 5-А класу Артем Махаринець посадив кілька дерев біля свого будинку

Учениця 1-Д класу Мілана Снитко разом з дідусем і бабусею в селі Криві Коліна на Тальнівщині посадили яблуньки сорту «чемпіон» і «гала».

Учень 5-Д класу Микита Ночовник та учениця 10-В класу Юлія Ночовник разом посадили кілька дерев.

Учень 4-К класу Станіслав Кушнір посадив з дідусем Анатолієм та сестричкою Тіною дерево йошту.

Учениця 1-Д класу Альона Заїка посадила грушу в селі.

Учень 2-В класу Дмитро Лимаренко також посадив кілька дерев.

Учениця 2-Б класу Софія Запісочна посадила сливу «Ненька», яблуню «Симиренка» і грушу «Старкримсон» у с.Придніпровське.

Паняночка 4-А класу Софія Ткач самостійно посадила черешню у прабабусі в селі Антонівка, Шполянського району, Черкаської обл.

Учень 5-А класу Ігор Савельєв висадив чотири кущі бузку різних кольорів біля свого будинку.

Учень 2-Б класу Ілля Негода посадив удома в бабусі черешню.

Учениця 2-А класу Софія Кушталь у бабусі посадила грушу й вишню.

Паняночка 4-А класу Вероніка Салипчук посадила у бабусі, яка мешкає в Черкасах, в дворі дерево хурма. Хурма є чудовим джерелом антиоксиданту – вітаміну С.

Учениця 3-г класу Іванна Тітаренко висадила різноманітні кущі.

Учениця 2-Б класу Ірина Вернигорова посадила черешню на дачі у селі Гуляйгородок.

Учень 1-Д класу Богдан Савісько з дідусем на дачі посадили кущі смородини.