Олена Лимаренко на всеукраїнській конференції презентувала роботу «Український супергерой» про Тараса Шевченка

9 березня відбулася Всеукраїнська учнівська мовно-літературна конференція «Творчість Т.Г. Шевченка у вимірі сучасної доби». Організатором проєкту виступає Черкаська спеціалізована школа № 28. Участь у конференції взяли школярі з різних навчальних закладів Черкас та інших міст України, зокрема Києва, Сміли, Звенигородки, Канева, Кременчука, Полтави, Львова, Дніпропетровської області тощо. Захід є традиційним та проводився вже вдванадцяте, присвячений 207-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.
Учасницею конференції стала учениця 10-В класу Олена Лимаренко, яка презентувала свою творчу роботу із переосмислення канонічного образу Кобзаря під назвою «Український Супергерой». Над роботою гімназистка працювала упродовж кількох тижнів, під час конференції вдало її презентувала. Допомагала готуватися учениці до конференції вчитель Світлана Полозенко.
Цього року конференцію вперше провели в онлайн-форматі, тому й переможців не визначали. Тож Олену Лимаренко та Світлану Полозенко відзначили сертифікатами учасників.