Анна Чижик отримала відзнаку як переможець обласного етапу конкурсу імені Тараса Шевченка та взяла участь у всеукраїнському фіналі

6 березня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся фінальний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь 22 учні закладів загальної середньої та професійної освіти та 5 студентів вищої освіти.
Учениця 5-А класу Анна Чижик, яка посіла перше місце в обласному етапі конкурсу, отримала подяку від Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та подарунки – книги. Варто зазначити, що в міському етапі кункурсу дівчинка також була першою. Гімназистка взяла участь у фінальному всеукраїнському етапі.
Підготувала Анну вчитель української мови та літератури Юлія Голінько.
Роботи учнів і студентів відправили в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

IMG-a099b090379fe17c80bbe46e2c3542f6-V