Учні розпочали підготовку до Всесвітньої олімпіади з робототехніки WRO

Гімназія вже кілька років поспіль бере участь у Національному відбірковому етапі Всесвітньої олімпіади з робототехніки (WRO — World Robot Olympiad). Цього року він запланований на початок червня в Києві. Особливістю цих змагань є те, що учасники отримують конкретне завдання лише в день олімпіади і мають самостійно за визначений час скласти, запрограмувати робота та виконати поставлену задачу.

Учні гімназії вже розпочали підготовку до олімпіади. Днями відбулося перше заняття. Участь у ньому могли взяти всі охочі випробувати свої сили п’ятикласники. Вони виступатимуть у молодшій лізі WRO. Готують учнів тренери Микола Цимбал та Борис Ховряк.

Під час першої зустрічі гімназисти ознайомилися з правилами сезону, особливостями програмування руху робота, виконували нескладні місії.

Такі заняття відбуватимуться щотижня, аби відточити майстерність учасників. Розповідатимемо про всі етапи та нюанси підготовки до Всесвітньої олімпіади з робототехніки.