Учні початкової школи гімназії також готуються до змагань з робототехніки

Команда гімназії «Oops!!!» старанно готується до участі у регіональному фестивалі з робототехніки з напрямку FIRST LEGO League Explore. Тема сезону «Винахідники гри» прийшлася дітям до душі, адже вони полюбляють винаходити, творити та вигадувати.
Спочатку діти виготовили і презентували колажі про вже відомі командні ігри і види спорту. Загалом дуже відповідально поставились до цієї роботи. Готує команду тренер Людмила Грипішина.
«У дні проведення занять нашого гуртка отримую насолоду, коли слухаю обговорення дітей способу втілення задуму за допомогою цеглинок Lego, коли бачу командну роботу, співпрацю в парах, сміюся разом з ними, з їх дитячих жартів, мрію, а іноді проводжу мозковий штурм, коли рішення потребує мого втручання. Важлива не перемога, а сам процес підготовки до фестивалю і злагодженість в командній співпраці. Це досвід, з яким вони дорослішають і мудрішають!» – відзначає тренер.