Анна Чижик виборола перемогу на обласному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

Днями на Черкащині відбувся ІІІ обласний етап XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасники мали можливість продемонструвати знання творчості великого Кобзаря, власне бачення проблем та їх розв’язання, а також мовну грамотність, уміння критично мислити тощо.
Участь в обласному етапі взяла учениця 5-А класу Анна Чижик, яка напередодні посіла перше місце на міському етапі. Гімназистка виборола перше місце й на обласному рівні. Підготувала її учитель гімназії Юлія Голінько.
Анна Чижик тепер братиме участь у фіналі мовно-літературного конкурсу, де представлятиме Черкащину.