Кадети та паняночки танцюють, аби у формі гри-руханки розповісти про правила гігієни під час карантину. Приєднуйтесь! Виконуйте разом з ними!
#здоровотанцюю
Гімназія бере участь у танцювальному конкурсі для шкіл від ЮНІСЕФ Україна, який допоможе учням молодших класів запам’ятати правила гігієни активно, весело і не позіхати при тому.
Кадети та паняночки від першого до четвертого класів стали активними учасниками і демонструють, як здорово танцюють.
ЮНІСЕФ ініціював активну гру-танець, у якій кожен рух відтворює потрібні в умовах карантину елементи поведінки: ретельно мити руки, не торкатись обличчя, чхати у лікоть, тощо. Тут все продумано так, щоби діти самі захотіли стати амбасадорами гігієни серед однолітків.
Танець простий, але корисний. Долучайтеся до гри #здоровотанцюю!

Відео руханки