Звіт директора Черкаської гімназії № 9 Ірини Топчій за 2019-2020 н.р.

Шановні учні, батьки, вчителі, дорога гімназійна родино!
Завершився непростий і особливий навчальний рік. Зараз підводимо підсумки роботи колективу, аналізуємо результати діяльності упродовж року та дистанційного навчання зокрема, пишаємося здобутками наших учнів і вчителів та вже маємо плани й напрацювання на майбутній період.
Ми гуртом творимо Гімназію Успішного Українця!

Упродовж цього 2019-2020 навчального року нам вдалося навчитися гуртом долати нові виклики й реалізовувати непрості задачі. Ми змогли акумулювати всі сили, знання, можливості й кілька місяців навчати дітей за допомогою дистанційних засобів та завершити рік в онлайн-форматі. Хоча й не були готові до таких умов праці. Ми довели самі собі, що за будь-яких обставин зможемо згуртувати дітей, зацікавити їх, організувати їхнє навчання. Звісно, величезна вага відповідальності в цей момент лягла на плечі батьків. Без їхньої допомоги та підтримки нам не вдалося б пройти цей дистанційний шлях на високому рівні. Дякую батькам за розуміння та руку допомоги у непростий період. Ми разом здобули корисний досвід і будемо надалі розвиватися в цьому напрямку.

Цього року ми реалізували низку важливих та корисних проєктів:
– підписали угоду про партнерство зі школою-побратимом з міста Кушадаси (Туреччина),
– стали однієї із 75 шкіл України як учасник всеукраїнського проєкту «Zero Waste School»,
– створили меморандум про співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу,
– провели спеціальний тренінг для вчителів з безпеки в навчальному закладі,
– організували воркшоп з робототехінки для черкаських школярів,
– влаштували справжній науковий пікнік спільно із Черкаським державним технологічним університетом та багато іншого.

Нам є чим пишатися. За результатами діяльності цього року колектив гімназії та учні здобули низку перемог:
– гімназія виборола перше місце рейтингу за результатами участі в предметних олімпіадах серед міських шкіл;
– гімназія посіла третє рейтингове місце конкурсу «Наша школа найкраща-2020» серед навчальних закладів України,
– гімназія виборола перемогу в обласному етапі огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання,
– вчитель початкових класів Оксана Волочай перемогла на регіональному етапі конкурсу «Вчитель року» в мала представляти Черкащину на всеукраїнському рівні,
– міський голова відзначив педагогічний колектив гімназії подякою за військово-патріотичне виховання дітей та молоді, активну участь у міських заходах,
– робототехніки гімназії вибороли четверте місце Міжнародного конкурсу Robotiada-2020 в Чехії,
– команда Kiborgs.UA стала абсолютним чемпіоном регіонального турніру з робототехніки,
– команда «Черкаські Мавпи-2006», склад якої формують учні 8-С класу гімназії, вибороли третє місце Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги,
– Ірина Пасічна посіла друге місце всеукраїнського конкурсу шкільних доповідей з кримінального права,
– Анастасія Савранська здобула Гран-прі онлайн челенджу «Творча ізоляція»,
– Ольга Новіцька виборола перше місце всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,
– Діана Мусієнко виборола третє місце всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,
– Ксенія Баранюк та Єлизавета Короп посіли друге місце всеукраїнського конкурсу «Радянське минуле»,
– Інноваційний проєкт команди «Kiborgs.UA» номінований на всесвітню премію Global Innovation Award,
– Юлія Жосан – серед п’яти школярів України, котрих відзначили в Міністерстві оборони України за перемогу в творчому конкурсі та багато інших перемог.

Навіть в умовах карантину учні та вчителі брали активну участь в онлайн-заходах, тренінгах та олімпіадах, виборювали перемоги та здобували нові знання. Ми реалізували масштабні онлайн-проєкти до Дня вишиванки, Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з нагоди свята «Останнього дзвоника», влаштували спортивний челендж, вчителі стали учасниками онлайн-конференції «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020»: Школа зараз і у «світі після» тощо.

Любі учні! Талановиті, неймовірні, освічені, натхненні! Вірю в силу та вміння кожного з вас!
Шановні батьки! Мудрі, принципові, розуміючі! Дякую, що довіряєте нам найдорожчий скарб – дітей!
Дорогі вчителі! Професійні, креативні, творчі! Пишаюся вами, вашою працездатністю, вмінням бути Вчителями з відкритою душею та завжди готовими до нового!
Дякую кожному, хто протягом цього року присвятив частинку себе нашій гімназії, віддавав та отримував знання, надихав і підтримував!
Знаю, що новий навчальний рік принесе нам ще більше перемог та вдалих проєктів, ми зможемо гуртом навчатися та навчати, спільно творити наше майбутнє.

Щиро ваша
Ірина Топчій

Відеозвіт гімназії як інноваційного закладу за 2019-2020 рік:

Фінансовий звіт за 2019-2020 н.р.