Андрій Стецюк та «кіборги» виступили на обласній освітянській конференції

Пленарне засідання обласної серпневої конференції працівників освіти сьогодні відбулося в Будинку Рад. Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Ігор Шевченко, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, керівники органів управління освітою, завідувачі методичних служб, педагогічні працівники. Темою конференції стали підсумки розвитку освітньої галузі області у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік.
Учитель гімназії, тренер команди робототехніків «Kiborgs.UA» Андрій Стецюк був одним зі спікерів освітянської конференції. Він презентував педагогічній спільноті та представникам влади доповідь на тему «Навчання робототехніці в школі», розповідав про необхідність розвитку та подальшого втілення в життя цього інноваційного напрямку, про досвід команди «Кіборгів» у змаганнях різного рівня, про навички, які дозволяють розвивати заняття конструюванням робота в школярів тощо. Гімназисти – учасники команди – також виступили на конференції і висловили власні враження від діяльності, яка захоплює їх та допомагає різнобічно розвиватися.

Фото Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА