Маленькі гімназисти зможуть цікаво та змістовно відпочити в гімназійному таборі «Планета дитинства»

Літній табір денного перебування «Планета дитинства» традиційно приймає гімназистів на відпочинок. Учні 1-4 класів зможуть розважитися та набратися нових вражень із 3 червня. Триватиме табір упродовж трьох тижнів. Зголосилися відпочити у «Планеті дитинства» майже 200 маленьких гімназистів.
Організатори табору вже запланували безліч цікавих та пізнавальних заходів. Діти побувають і в ляльковому театрі, і в боулінгу, зможуть стати учасниками розваг, ігор та багато іншого. Вони зможуть гарно відпочити, дізнатися чимало нового, поспілкуватися з однолітками та чудово провести частинку літа.
Працюватиме табір щоденно із понеділка до п’ятниці. Для діток протягом дня передбачене дворазове харчування та денний сон.