«Країна добра» відзначила гімназію подякою за плідну співпрацю

Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» відзначив гімназію подякою за плідну співпрацю, підтримку дітей з особливими освітніми потребами та сприяння їх навчанню з робототехніки. Ця подяка насамперед належить вчителям гімназії Миколі Цимбалу та Андрію Стецюку, які впродовж навчального року постійно проводили зустрічі та навчальні семінари з робототехніки для учнів «Країни добра».
Нагадаємо, започаткували спільний проект керівники закладів восени минулого року. Керівники закладів підписали й договір про співпрацю. Метою спільної діяльності визначили тоді кілька напрямків: обмінятися досвідом, вивчати основи робототехніки та української жестової мови. Спільні зустрічі гімназистів та учнів «Країни добра» сприяли не лише формуванню вмінь і навичок з визначених напрямків співпраці, але й толерантному ставленню дітей один до одного. Зустрічі стали традиційними. В результаті гімназисти навчилися основам жестової мови, а учні «Країни добра» навчалися складати та керувати роботами і взяли участь у регіональному турнірі з робототехінки FLL.