Гімназисти стали учасниками конкурсу «Закони життя» і вибороли переможне перше місце

16-й Міжнародний конкурс творів «Закони життя» відбувся в Черкасах. Загалом близько 170 дітей взяли участь у конкурсі. Учні гімназії також стали його учасниками, одна учениця виборола перше місце. Всі вони підготували твір на тему «Якби я міг щось змінити в своєму житті… що б це було?». Експертне журі визначило кращі роботи. Церемонія нагородження відбулася в приміщенні обласного краєзнавчого музею.
Учениця 8-В класу Катерина Лапай виборола перше місце і грошову винагороду від організаторів. Учнів 10-Б класу Вікторію Бізюкову, Інну Синицю, Аліну Герасименко та Михайла Жука відзначили сертифікатами учасника та подарунком – сертифікатом на розваги в «Лазер-таг».