Учні 10-11 класів змагалися на «Козацьких розвагах»

Спортивні «Козацькі забави» влаштували в гімназії для хлопців з нагоди Дня захисника України. Сильніших та витриваліших визначали серед учнів 10 і 11 класів.
Учасники змагань пройшли 7 баз, на яких підтягувалися, качали прес, піднімали 16-кілограмову гирю, грали в дартс, збирали-розбирали автомат Калашникова, стрибали зі скакалкою та віджималися.
В кожній з цих номінацій визначали гімназиста-переможця:
– учень 11-Б Владислав Бура переміг у конкурсі «Стрибки зі скакалкою»,
– учень 11-Г класу Максим Кофан став переможцем у двох номінаціях – «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи» та «Поштовх гирі 16 кг»,
– учень 11-А Артем Ігнатенко здобув перемогу у конкурсі «Дартс»,
– учень 10-В класу Валерій Ткаченко переміг у конкурсі «Прес»,
– учень 10-В Микита Колпаков став кращим у «Підтягуванні у висі»,
– учень 10-В класу Станіслав Ухань – кращий у «Збиранні-розбиранні АК».
Також команди випробували свої сили у перетягуванні канату, тут переможцями стали хлопці 11-Г класу.
У загальному заліку за підсумками резальтатів всіх конкурсів чемпіонами змагань стали учні 11-Г класу, друге місце вибороли учні 10-В класу, третє місце посіли хлопці 11-А класу.
Усі команди отримали відзнаки та солодощі.